domácí potřeby Náchod
Náchod - Plhovské náměstí
Kompletní sortiment pouze na e-shopu
Dopravné ZDARMA při nákupu nad 999,-Kč

Snížili jsme ceny kompletního sortimentu o 15%

Sůl epsomská 1 kg by Ecodis 100 % přírodní

Kód: 240060
Cena s DPH:179,- Kč
Cena bez DPH:147,93 Kč
kusů:
Počet skladem1 - 10
Výrobce
Záruka24 měs.

Epsomská sůl, bohatá na minerály hořčíku a síran. Detoxikuje a čistí. Na namožené svaly a klouby. Hodí se i při úklidu a na zahrádce. Skvělé peelingové účinky. 100% přírodní. Certifikace EcoCert.

Tipy jak ji používat:
Peeling pro jemnou pokožku: sůl naberte do hrsti a ve vaně nebo ve sprše masírujte tělo krouživými pohyby.
Relaxační koupel: Do teplé lázně vhoďte 3 až 4 hrsti soli; naložte se na 15 - 25 minut; lázeň pomůže zmírnit bolest svalů, křeče, bolesti kloubů i modřiny; koupel ocení sportovci po fyzickém výkonu, ale uvolnění a relax dodá i kdykoli jindy, nejlépe před ulehnutím do peřin.
Lázeň pro nohy: Do vaničky s vlažnou vodou vhoďte 2 hrsti soli; chodidla nechte v lázni 10 až 15 minut; koupel nohou v epsomské soli pomůže zmírnit otoky, plísně a zbavuje také nepříjemného zápachu.
Úleva po hmyzím kousnutí: 2 lžíce soli smíchejte se šálkem vody; do směsi namočte čistou látku a přitiskněte ji na postiženou oblast, obklad pomůže při kousnutí hmyzem i po pobodání od včel; zmírní bolesti, pálení a svědění.
Bezbolestné odstranění třísky: Zadřená tříska dokáže pěkně potrápit. Místo zasažené třískou vložte do lázně s epsomskou solí; sůl pomůže nežádaného vetřelce vytáhnout z kůže bez bolesti.
Čištění dlaždiček: Smíchejte díl tekutého mycího prostředku se stejným dílem soli; směs naneste na houbičku a dejte se do úklidu.
Odrazení hmyzu: šálek soli vmíchejte do 2 šálků vody; roztok nalijte do rozprašovače a aplikujte na pokojovky; směs šetrnou přírodní cestou odradí neodbytné hmyzáky.
Hnojení trávníku a rostlin: do 4 l vody přimíchejte 1 šálek soli; roztokem kropte trávník a těšte se z krásně zelené a bujné trávy; hnojení pokojových rostlin - nasypte jednou týdně trochu epsomské soli na půdu v místech, kde rostlina raší ze země; tato metoda skvěle zabírá také u rajčat a další zeleniny.

Technické parametry

Související zboží

O nás

Kde nás najdete

 

Nabízíme široký sortiment výrobků. Naši zákazníci jsou obslouženi kvalifikovanými odborníky kteří poradí a vždy stojí na straně zákazníka.

Budeme se těšit na návštěvu a věříme, že z vašich nákupů budete spokojeni.

Dále nabízíme možnost platby kartou

 

Pod Kapličkou 1188, Náchod, tel: 603 450 746

PLAŠIL PETR
Pod Kapličkou 1188
Náchod
547 01 Náchod 1
(Plhovské náměstí)

tel: 603 450 746
www.facebook.com/DomaciPotrebyElektro
objednavky@domacipotrebynachod.cz

Otevírací doba:
Po-Pá: 8.00-12.00, 13.00-17.00
IČO: 88708683
Vedený Městským úřadem Náchod Č.j. KS 4105/2012/ŽÚ-65